KONST / Litografier / Färglitografi 13914573
nr 1391 4573
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/360. Motivet: 25x33, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:44:44
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson
nr 1391 4573
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 19 april 2021 |
Pär Andersson